10minuta lajme shqip blue1
Melinda - Çifteli

29 Mar 2019
Muzik Shqip - Melinda - Çifteli

Melinda - Çifteli (Official Video), kenga me e re e reperes Melinda Ademi eshte prodhim e Panda Music, kurse per Tekstin eshte kujdesur vet Melinda, Tonic dhe Denk, "Cifteli2 eshte publikuar ne Youtube te kanali Melinda Ademi.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android