10minuta lajme shqip blue1
Hekurani ft Xheza - Qysh me harru

29 Mar 2019
Muzik Shqip - Hekurani ft Xheza - Qysh me harru

Hekurani ft Xheza - Qysh me harru (Official Video), bashkpunimi me i ri mes Hekuran Krasniqit dhe Xheza eshte publikuar, kenga e re mban titullin "Qysh me harru", per Muziken dhe Orkestrimin eshte kujdesur vet Hekurani, poashtu edhe Teksti eshte punuar nga besart Osmani dhe Hekuran Krasniqi, "Qysh me harru" eshte realizuar edhe klip i cili eshte xhiruar nga BUG Production.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android