10minuta lajme shqip blue1
Ronela Hajati - Pa dashni

29 Mar 2019
Muzik Shqip - Ronela Hajati - Pa dashni

Ronela Hajati - Pa dashni (Official Video), kengetarja e njohur Ronela Hajati ka lansuar projektin e saj te ri, kenga mban titullin "Pa dashni" dhe eshte kompletuar me Videoklip i cili eshte realizuar nga Pro Video, kurse Teksti dhe Melodia eshte bere nga vet Ronela, kjo keng poashtu eshte postuar te kanali personal i kengetares Ronela Hajati.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android