10minuta lajme shqip blue1
Taulant Bajraliu - A Muj met Thirr

31 Mar 2019
Muzik Shqip - Taulant Bajraliu - A Muj met Thirr

Taulant Bajraliu - A Muj met Thirr (Official Video), kengetari Taulant Bajraliu ka publikuar kengen e tij me te re, kenga titullohet "A muj met thirr" dhe vjen me Muzik dhe Orkestrim nga Egzon Bajraliu, kurse per Tekstin e kenges eshte kujdesur Kreshnik Avdiu,"A muj met thirr" poashtu edhe e realizuar edhe me klip i cili eshte xhiruar nga MProduction.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android