10minuta lajme shqip blue1
Duli - Haram

31 Mar 2019
Muzik Shqip - Duli - Haram

Duli - Haram (Official Video), Duli ka lansuar kengen e tij me te re, kjo keng vjen me Muzik dhe Tekst te punuar nga Kreshnik Avdiu, ndersa Orkestrimin e ka bere Adrian Kastrati, "Haram" vjen e kompletuar me Videoklip per te cilin eshte kujdesur produksioni Imagine Films, kenga gjithashtu vjen premier ne kanalin zyrtare te DuliOfficial.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android