10minuta lajme shqip blue1
Genta Ismajli - Zjarr

31 Mar 2019
Muzik Shqip -Genta Ismajli - Zjarr

Genta Ismajli - Zjarr (Official Video), kengetarja e njohur dhe shume e kerkuar Genta Ismajli ka lansuar kengen e saj me te re e cila vjen edhe me nje Videoklip shum te bukur per te cilin eshte kujdesur BUG production, gjithashtu per Muziken eshte kujdesur Irkenc Hyka dhe per Tekstin MUMA, "Zjarr" eshte publikuar ne Youtube ne kanalin personal Genta Ismajli.

 

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android