10minuta lajme shqip blue1
Fifi - Akoma

02 Apr 2019
Muzik Shqip - Fifi - Akoma

Fifi - Akoma (Official Video), kengetarja Fifi ka publikuar kengen e saj me te re e cila titullohet "Akoma" kjo kenge eshte prodhim i Apollo, kurse Teksti eshte shkruar nga vet Fifi, kenga eshte e kompletuar edhe me Videoklip per te cilin eshte kujdesur Cinematic, gjithashtu kenga eshte postuar te kanali FIFI OFFICIAL.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android