10minuta lajme shqip blue1
Gold AG - Suhareka

02 Apr 2019
Muzik Shqip - Gold AG - Suhareka

Gold AG - Suhareka (Official Video), reperi Gold Ag ka lansuar projektin e tij me te ri, kenga e re vjen e punuar me Tekst dhe Muzik nga vet reperi, gjithashtu reperi kengen e ka realizuar edhe me klip per te cilin eshte kujdesur kompania Mproduction, kenga "Suhareka" eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Gold AG.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android