10minuta lajme shqip blue1
Ghetto Geasy - Amante

02 Apr 2019
Muzik Shqip - Ghetto Geasy - Amante

Ghetto Geasy - Amante (Official Video), reperi Ghetto Geasy ka sjell kengen e re, per Muziken dhe Tekstin e kesaj kenge eshte kujdesur vet reperi Ghetto, kenga e re titullohet "Amante" dhe eshte e punuar edhe me Videoklip shume te bukur per te cilin eshte kujdesur Imagine Films, "Amante" eshte postuar te kanali BABASTARSchannel.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android