10minuta lajme shqip blue1
Don Phenom - Ma e Mira Je

05 Apr 2019
Muzik Shqip - Don Phenom - Ma e Mira Je

Don Phenom - Ma e Mira Je (Official Video), reperi i Don Phenom ka lansuar kengen e tij me te re, kenga e re titullohet "Ma e mira je" dhe vjen e punuar me Muzik nga LexCavana dhe CekicBeatz dhe me Tekst te shkruar nga vet reperi, kjo kenge gjithashtu eshte e realizuar edhe me Videoklip per te cilin eshte kujdesur XLfilms, "Ma e mira je" eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Don Phenom.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android