10minuta lajme shqip blue1
2Ton x Don Phenom - Ciao

08 Apr 2019
Muzik Shqip - 2Ton x Don Phenom - Ciao

2Ton x Don Phenom - Ciao (Official Video) dyshja e njohur 2Ton dhe Phenom kane publikuar duetin e tyre me te ri, kenga titullohet "Ciao" dhe vjen me Tekst nga vet dyshja "2Ton dhe Phenom, kenga poashtu eshte e kompletuar edhe me Videoklip per te cilin eshte kujdesur XLfilms.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android