Print this page

2Ton x Don Phenom - Ciao

08 Apr 2019
Muzik Shqip - 2Ton x Don Phenom - Ciao

2Ton x Don Phenom - Ciao (Official Video) dyshja e njohur 2Ton dhe Phenom kane publikuar duetin e tyre me te ri, kenga titullohet "Ciao" dhe vjen me Tekst nga vet dyshja "2Ton dhe Phenom, kenga poashtu eshte e kompletuar edhe me Videoklip per te cilin eshte kujdesur XLfilms.

Rate this item
(2 votes)