10minuta lajme shqip blue1
Majk ft. Butrint Imeri - Sa gjynah

08 Apr 2019
Muzik Shqip - Majk ft. Butrint Imeri - Sa gjynah

Majk ft. Butrint Imeri - Sa gjynah (Official Video), reperi Majk ka sjell kengen e tij me re e cila vjen ne bashkpunim me kengetarin Burtrint Imerin, kenga e re mban titullin "Sa gjynah", kjo keng eshte prodhim e Rrzon, kurse Teksti eshte shkruar nga vet Butrniti dhe Majk, "Sa gjynah" eshte e realizuar poashtu edhe me Videoklip shume te bukur i cili eshte punuar nga kompania Entermedia.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android