Print this page

Majk ft. Butrint Imeri - Sa gjynah

08 Apr 2019
Muzik Shqip - Majk ft. Butrint Imeri - Sa gjynah

Majk ft. Butrint Imeri - Sa gjynah (Official Video), reperi Majk ka sjell kengen e tij me re e cila vjen ne bashkpunim me kengetarin Burtrint Imerin, kenga e re mban titullin "Sa gjynah", kjo keng eshte prodhim e Rrzon, kurse Teksti eshte shkruar nga vet Butrniti dhe Majk, "Sa gjynah" eshte e realizuar poashtu edhe me Videoklip shume te bukur i cili eshte punuar nga kompania Entermedia.

Rate this item
(0 votes)