10minuta lajme shqip blue1
Gold AG ft Ymer Bajrami - Zani i Koshares

12 Apr 2019
Muzik Shqip - Gold AG ft Ymer Bajrami - Zani i Koshares

Gold AG ft Ymer Bajrami - Zani i Koshares (Official Video), reperi Gold Ag ka publikuar kengen e tij me re e cila vjen ne bashkpunim me Ymer Bajrami, kenga e re titullohet "Zani i Koshares", kjo kenge vjen me Tekst dhe Muzik nga vet reperi, kurse Videoklipin e ka xhiruar Mproduction.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android