10minuta lajme shqip blue1
Capital T - Hookah

12 Apr 2019
Muzik Shqip - Capital T - Hookah

Capital T - Hookah (Official Video), reperi i njohur Capital T ka publikuar projketin e tij me ri, kenga mban titullin "Hookah" dhe vjen e kompletuar edhe me klip shume te bukur, "Hookah" vjen me me Tekst nga vet Capital T, ndersa Muziken e ka realizuar Rzon, kjo keng gjithashtu edhe publikuar ne Youtube te kanali zyrtare Capital T.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android