10minuta lajme shqip blue1
Duli - Ma ke Synin

15 Apr 2019
Muzik Shqip - Duli - Ma ke Synin

Duli - Ma ke Synin (Official Video), kengetari Duli ka publikuar kengen e tij me re, kenga titullohet "Ma ke Synin", kjo keng vjen me Tekst te shkruar nga vet Duli dhe Kreshnik Avdiu, kurse per Orkestrimin eshte kujdesur poashtu Duli dhe Artan Jusuti, gjithashtu kenga eshte postuar te kanali DuliOfficial.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android