10minuta lajme shqip blue1
Kanita - Stranger ft. Lindon

15 Apr 2019
Muzik Shqip - Kanita - Stranger ft. Lindon

Kanita - Stranger ft. Lindon (Official Video), dyshja Kanita dhe Lindon kane sjell bashkpunimin e tyre me te ri, kenga e tyre e re mban titullin "Stranger" kjo keng vjen me Tekst te shkruar nga Lindoni, "Stranger" eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te KANITA.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android