10minuta lajme shqip blue1
Hekurani ft. Genci - Nuk mundem

15 Apr 2019
Muzik Shqip - Hekurani ft. Genci - Nuk mundem

Hekurani ft. Genci - Nuk mundem (Official Video), kengetari Hekuran Krasniqi ka publikuar duetin e tij me te ri i cili vjen me Genc Leka, kenga vjen me Muzik dhe Tekst te punuar nga Hekurani dhe Adelina Xharrahu, kenga "Nuk mundem" eshte postuar te kanali personal i Hekuran Krasniqi.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android