10minuta lajme shqip blue1
Sabri Fejzullahu - Dashnija Ime

15 Apr 2019
Muzik Shqip - Sabri Fejzullahu - Dashnija Ime

Sabri Fejzullahu - Dashnija Ime (Official Video), kengetari i mirnjohur Sabri Fejzullahu ka lansuar projektin e tij me te ri, kenga e re titullohet "Dashnija ime" dhe eshte e kompletuar me Videoklip shume te bukur per te cilin eshte kujdesur kompania "Mproduction, "Dashnija ime" gjithashtu vjen me Muzik Orkestrim nga Irkenc Hyka dhe me Tekst te punuar nga Petro Xhori.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android