10minuta lajme shqip blue1
Dafina Zeqiri - Rofe

15 Apr 2019
Muzik Shqip - Dafina Zeqiri - Rofe

Dafina Zeqiri - Rofe (Official Video), kengetarja simpatike Dafina Zeqiri vjen me kenge te re, kenga "Rofe" vjen me Muzik dhe Melodi nga vet Dafina, gjithashtu edhe per Tekstin eshte kujdesur vet kengetarja dhe Arianit Palaj, "Rofe" eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Dafina Zeqiri.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android