10minuta lajme shqip blue1
Elinel - Zotit

15 Apr 2019
Muzik Shqip - Elinel - Zotit

Elinel - Zotit (Official Video), reperi Elinel ka publikuar kengen e re, kenga titullohet "Zotit" dhe vjen e realizuar edhe me Videoklip, per Muziken dhe eshte kujdesur Cricket, kurse per Tekstin vet reperi, kjo kenge poashtu eshte publikuar te kanali ELINEL.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android