10minuta lajme shqip blue1
Aferdita Demaku - Qitja piken

19 Apr 2019
Muzik Shqip - Aferdita Demaku - Qitja piken

Aferdita Demaku - Qitja piken (Official Video), kengetarja Aferdita Demaku ka publikuar kengen e saj me te re, kenga titullohet "Qitja piken" dhe vjen e kompletuar me Videoklip per te cilin eshte kujdesur MProduction, kurse per Tekstin Armand Trebicka, poashtu Muzika dhe Orkestrimi eshte punuar nga Alban Furtuna.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android