10minuta lajme shqip blue1
Engjellusha Salihu - Fejesa

19 Apr 2019
Muzik Shqip - Engjellusha Salihu - Fejesa

Engjellusha Salihu - Fejesa (Official Video), Engjellusha Salihu ka lansuar peojektin e saj me te ri i cili titullohet "Fejesa", per Tekstin e kenges eshte kujdesur Abaz Selmani, ndersa Orkestrimi dhe Muzika eshte realizuar nga Miti Geci, per Video xhirimin e klipit kengetarja ka bashkpunuar me kompanin Mproduction.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android