10minuta lajme shqip blue1
Gold AG - Mire se t'gjeta moj Kosove

19 Apr 2019
Muzik Shqip - Gold AG - Mire se t'gjeta moj Kosove

Gold AG - Mire se t'gjeta moj Kosove (Official Video), reperi Gold Ag sapo ka publikuar kengen e re e cila i kushtohet Kosoves, reperi edhe kete here e ka punuar vet Muziken dhe Tekstin, kurse per Okestrimin eshte kujdesur Alban Furtuna, kenga "Mire se t'gjeta moj Kosov" vjen me Videoklip i cili eshte realizuar nga produksioni Imagine Films, gjithashtu kjo keng vjen si premier ne kanalin zyrtare te Gold AG.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android