10minuta lajme shqip blue1
Era Istrefi - Nuk e di feat. Nora Istrefi

19 Apr 2019
Muzik Shqip - Era Istrefi - Nuk E Di feat. Nora Istrefi

Era Istrefi - Nuk E Di feat. Nora Istrefi (Official Video) motrat Nora Istrefi dhe Era Istrefi me ne fund kane publikuar bashkpunimin e tyre me te ri, kenga e dyshes titullohet "Nuk e di", kjo keng gjithashtu vjen edhe me klip shume te bukur te cilin e ka realizuar Entermedia.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android