10minuta lajme shqip blue1
Dhurata Dora ft. Soolking - Zemër

19 Apr 2019
Muzik Shqip - Dhurata Dora ft. Soolking - Zemër

Dhurata Dora ft. Soolking - Zemër (Official Video) kengetarja e njohur dhe shume e pelqyer Dhurata Dora ka sjell bashkpunimin e saj me te ri i cili vjen me kengetarin Soolking, dueti i tyre mban titullin "Zemer", dyshja kengen e re e kane kompeltuar edhe me Videoklip shume te bukur i cili eshte xhiruar nga Max Production, kurse Teksti eshte shkruar nga BigBang, Dhurata Dora dhe Soolking.

Rate this item
(5 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android