10minuta lajme shqip blue1
Samanta - Ku ma le

22 Apr 2019
Muzik Shqip - Samanta - Ku ma le

Samanta - Ku ma le (Official Video), kengetarja e njohur Samanta ka publikuar kengen e saj me te re, kenga e re titullohet "Ku ma le" dhe vjen gjithashtu e kompletuar me Videoklip shume te bukur i cili eshte xhiruar nga Max Production, kurse per Muziken eshte kujdesur Cricket, Teksti poashtu eshte shkruar nga vet kengetarja dhe Gesko.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android