10minuta lajme shqip blue1
Lumi B ft. Skerdi - Djal dukat

26 Apr 2019
Muzik Shqip - Lumi B ft. Skerdi - Djal dukat

Lumi B ft. Skerdi - Djal dukat (Official Video), reperi Lumi B ka publikuar duetin e tij me te ri i cili vjen me Skerdi, dyshja per realizimin e projketit ka bashkpunuar me kompanin BigBang, gjithashtu kenga "Djal dukat" eshte e kompletuar edhe me Videoklip i cili eshte punuar nga Valon Aziri.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android