10minuta lajme shqip blue1
Fero - Fol edhe 1 her

26 Apr 2019
Muzik Shqip - Fero - Fol edhe 1 her

Fero - Fol edhe 1 her (Official Video), reperi i njohur Fero ka lansuar projektin e tij me ri, kenga e re mban titullin "Fol edhe 1 her" dhe vjen e realizuar me Videoklip i cili eshte punuar nga Filmnation, ndersa Teksti eshte shkruar nga vet reperi, gjithashtu Muzika vjen e realizuar nga dyshja ZZapn dhe Chriss, "Fol edhe 1 her" eshte publikuar te kanali personal i ZzapnChriss Onrecords.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android