10minuta lajme shqip blue1
Irkenc Hyka ft. Nora Istrefi - Tymi Dashnis 2

26 Apr 2019
Muzik Shqip - Irkenc Hyka ft. Nora Istrefi - Tymi Dashnis 2

Irkenc Hyka ft. Nora Istrefi - Tymi Dashnis 2, kengetarja Nora Istrefi dhe Irkenc Hyka kane publikuar duetin e tyre, kenga titullohet "Tymi Dashnis", kjo keng eshte publikuar si Audio dhe eshte lansuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te UnixMusic Official.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android