10minuta lajme shqip blue1
Onat - Milionerk

27 Apr 2019
Muzik Shqip - Onat - Milionerk

Onat - Milionerk (Official Video), reperi Onat sapo ka publikuar kengen e tij me te re e cila titullohet "Milionerk", reperi kengen e ka realizuar edhe me Videoklip shume te bukur per te cilin eshte kujdesur Imagine Films, kurse Muzika eshte punuar nga Pluto, Tekstin e ka shkruar vet reperi.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android