10minuta lajme shqip blue1
2Ton - TMV

27 Apr 2019
Muzik Shqip - 2Ton - TMV

2Ton - TMV (Official Video), reperi 2Ton vjen me keng te re, kenga e re vjen me Muzik dhe Tekst nga vet 2Ton, reperi kengen e re e ka kompletuar edhe me klip i cili eshte xhiruar nga produksioni XLfilms, gjithashtu "TMV" eshte publikuar ne Youtube te kanali
2TONoffical.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android