10minuta lajme shqip blue1
Trimi - Baby

27 Apr 2019
Muzik Shqip - Trimi - Baby

Trimi - Baby (Official Video), kengetari Trimi ka lansuar ne Youtube projektin e ri, kenga vjen me Tekst dhe Melodi nga vet Trimi, kurse Videoklipin e ka realizuar RD Photography.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « 2Ton - TMV Rino - Diva »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android