10minuta lajme shqip blue1
Rino - Diva

30 Apr 2019
Muzik Shqip - Rino - Diva

Rino - Diva (Official Video) kenga "Diva" vjen me Tekst te shkruar nga MrK, Kapiten, kurse me Melodi nga Gesko, Ada dhe Rino, ndersa per Video xhirimet e klipit eshte kujdesur produksioni Imagine Films, kenga poashtu eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te
ONIMA.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android