10minuta lajme shqip blue1
Gold AG ft Ismet Bexheti - Emrin e ka lufte

30 Apr 2019
Muzik Shqip - Gold AG ft Ismet Bexheti - Emrin e ka lufte

Gold AG ft Ismet Bexheti - Emrin e ka lufte (Official Video), reperi Gold Ag ka publikuar bashkpunimin e tij me ri i cili vjen me kengetarin Ismet Bexheti, dueti i tyre mban titullin "Emrin e ka luft" dhe i kushtohet deshmoreve, kjo kenge poashtu eshte e realizuar edhe me klip i cili eshte punuar nga Mproduction, gjithashtu per Muziken dhe Tekstin eshte kujdesur vet Goldi.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android