10minuta lajme shqip blue1
Burgosi - Me Dosta

30 Apr 2019
Muzik Shqip - Burgosi - Me Dosta

Burgosi - Me Dosta (Official Video) reperi Burgosi ka publikuar kengen e tij te re, kenga e re titullohet "Me dosta" dhe vjen eksluzive ne Youtube ne kanalin zyrtare te Mbreti Record, gjithashtu edhe me Muziken dhe Video eshte kujdesur kompania Mbreti Records ne zvicer, ndersa per Tekstin e kenges eshte kujdesur vet Burgosi.

 

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android