10minuta lajme shqip blue1
Gold AG - Letra e babes

11 May 2019
Muzik Shqip - Gold AG - Letra e babes

Gold AG - Letra e babes (Official Video), reperi i njohur Gold Ag ka publikuar kengen e tij me te re e cila i kushtohet babes, reperi per Muziken dhe Tekstin eshte kujdesur vet, kurse kenga gjithashtu vjen e kompletuar edhe me klip i cili eshte punuar nga Max Production, kenga "Letra e Babes" eshte postuar ne Youtube te kanali zyrtare te Gold AG.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android