10minuta lajme shqip blue1
Vedat Ademi - Nuk kam faj

11 May 2019
Muzik Shqip - Vedat Ademi - Nuk kam faj

Vedat Ademi - Nuk kam faj (Official Video), kengetari Vedat Ademi ka lansuar kengen e tij me te re e cila mban titullin "Nuk kam faj", kjo keng vjen me Muzik nga Gent Myftaraj, kurse me Tekst nga vet Vedati dhe Kevin Kalo, kenga e re gjithashtu eshte e realizuar edhe me Videoklip per te cilin eshte kujdesur produksioni Pro Video.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android