Print this page

Vedat Ademi - Nuk kam faj

11 May 2019
Muzik Shqip - Vedat Ademi - Nuk kam faj

Vedat Ademi - Nuk kam faj (Official Video), kengetari Vedat Ademi ka lansuar kengen e tij me te re e cila mban titullin "Nuk kam faj", kjo keng vjen me Muzik nga Gent Myftaraj, kurse me Tekst nga vet Vedati dhe Kevin Kalo, kenga e re gjithashtu eshte e realizuar edhe me Videoklip per te cilin eshte kujdesur produksioni Pro Video.

Rate this item
(0 votes)