10minuta lajme shqip blue1
Eni Koci ft. Elinel - Larg

18 May 2019
Muzik Shqip - Eni Koci ft. Elinel - Larg

Eni Koci ft. Elinel - Larg (Official Video) kengetarja Enci Koci dhe Elinel kane publikuar duetin e tyre me te ru, kenga e re titullohet "Larg" dhe vjen e realizuar me nje Videoklip shume te bukur per te cilin eshte kujdesur produksioni BlackFish, kurse Teksti i kenges eshte shkruar nga Genc Prelvukaj dhe Elinel.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android