10minuta lajme shqip blue1
Magic 4 ft. Artjola Toska - Koka ty ta boni

18 May 2019
Muzik Shqip - Magic 4 ft. Artjola Toska - Koka ty ta boni

Magic 4 ft. Artjola Toska - Koka ty ta boni (Official Video), bashkpunimi me i ri i cili vjen e interpretuar nga kengetarja Artiola Tostka dhe Magic 4, eshte publikuar ne Youtube, kenga titullohet "Koka ty ta boni" , kjo keng vjen me Tekst dhe Muzik nga Pirro Cako, kenga gjithashtu eshte publikuar te kanali personal te magic 4.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android