10minuta lajme shqip blue1
Enca ft. Muharrem Ahmeti - Hajde

18 May 2019
Muzik Shqip - Enca ft. Muharrem Ahmeti - Hajde

 

Enca ft. Muharrem Ahmeti - Hajde (Official Video), kengetarja e njohur dhe shume e sukseseshme Enca Haxhia kete here ka bashkpunuar me kengetarin Muharem Ahmeti, kenga e dyshes mban titullin "Hajde", kenga gjithashtu vjen e kompletuar me Klip pet te cilin eshte kujdesur kompania Max Production, "Hajde" vjen me Muzik nga BigDeal Records, kurse Me Tekst nga vet Enca,

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android