10minuta lajme shqip blue1




Zzap ft Fero - MoMo

18 May 2019
Muzik Shqip - Zzap ft Fero - MoMo

Zzap ft Fero - MoMo (Official Video), reperi Fero dhe Zzap vin ne bashkpunim, ky eshte bashkpunimi i pare mes dyshes, kenga e re titullohet "MoMo", edhe ky projket si gjith te tjerat vjen me Muzik te punuar nga Zzap dhe Chriss, kurse me Tekst nga Fero dhe Elinel, gjithashtu per Video xhirimet e klipit eshte kujdesur Produksioni Filmnation.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android