10minuta lajme shqip blue1
LILEM - Cash

18 May 2019
Muzik Shqip - LILEM - Cash

LILEM - Cash (Official Video), reperi me i ri i skenes Lilem ka publikuar kengen e tij me te re, kjo keng tiutllohet "Cash" dhe po pelqehet shume, "Cash" vjen me Muzik te punuar nga Florent Alidema, ndersa Tekstin e ka shkruar vet Lilem, gjithashtu per gjith realizimin e ketij projketi eshte kujdesur edhe Genc Ahmeti, kenga "Cash" eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Mbreti Records.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android