10minuta lajme shqip blue1
Capital T - 200 Dite X TNT

20 May 2019
Muzik Shqip - Capital T - 200 Dite X TNT

Capital T - 200 Dite X TNT (Official Video), reperi i njohur dhe shume i pelqyer Capital T ka publikuar kengen e tij me te re, kenga e re vjen me Tekst te shkruar nga vet Capital T, kurse me Muzik nga Rzon, gjithashtu "200 Dite" vjen e realizuar me Videoklip shume te bukur per te cilin eshte kujdesur produksioni Imagine Films.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android