10minuta lajme shqip blue1
Sabri Fejzullahu - Zemren Gure

20 May 2019
Muzik Shqip - Sabri Fejzullahu - Zemren Gure

Sabri Fejzullahu - Zemren Gure (Official Video), kengetari Sabri Fejzullahu ka lansuar baladen e tij me te re, kenga mban titullin "Zemren Gur", kjo keng poashtu eshte e kompletuar edhe me Klip i cili eshte xhiruar nga Imagine Films, kurse Teksti dhe Muzika eshte punuar nga Kreshnik Avdiu.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android