10minuta lajme shqip blue1
S4MM - Mamacita

20 May 2019
Muzik Shqip - S4MM - Mamacita

S4MM - Mamacita (Official Video), reperi S4MM ka ardhur me kenge te re, knega me e re e tij titullohet "Mamacita" dhe vjen me nje klip veror, kenga eshte prodhim i PrimoDrum, gjithashtu kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin personal te S4MM.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android