10minuta lajme shqip blue1
Kida ft. Lyrical Son - Deja Vu

20 May 2019
Muzik Shqip - Kida ft. Lyrical Son - Deja Vu

Kida ft. Lyrical Son - Deja Vu (Official Video), kengetarja Kida ka publikuar kengen e saj me te re e cila vjen ne bashkpunim me reperin Lyrical Son, kenga mban titullin "Deja Vu dhe vjen e realizuar me Videkolip shume te bukur i cili eshte punuar nga Alban Selimaj, kurse Muzik a dhe Teksti eshte realizuar nga Lyrical Son dhe Erno, "Deja Vu" eshte publikuar te kanali zyrtare KIDA.

 

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android