10minuta lajme shqip blue1
Gold AG & Kreshnik Avdiu - Mirupafshim oj Medine

24 May 2019
Muzik Shqip - Gold AG & Kreshnik Avdiu - Mirupafshim oj Medine

Gold AG & Kreshnik Avdiu - Mirupafshim oj Medine (Official Video), reperi Gold Ag ka publikuar kengen e tij me te re, kjo keng mban titullin "Mirupafshim oj Medine" dhe i dedikohet muajit te Ramazanit, per Tekstin e kesaj Ilahie eshte kujdesur vet reperi, kurse Orkestrimin e ka punuar Florent Boshnjaku, projekti poashtu eshte e kompletuar edhe me Klip i cili eshte realizuar nga Mproduction.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android